ZAPRASZAMY DO V EDYCJI Akademii Aquafresh!

Już po raz piąty chcemy zaprosić Was do kolejnej edycji naszego programu! Witamy serdecznie wszystkie przedszkola, które już brały udział w Akademii Aquafresh oraz te, które chcą dołączyć do programu po raz pierwszy! Rekrutacja do programu trwa do 31 maja 2015 r., liczba miejsc jest ograniczona! W ubiegłym roku limit miejsc został wyczerpany przed zakończeniem przyjmowania zgłoszeń! Zatem zachęcamy do zapisania się już teraz! 

Wszystkie przedszkola, które zgłoszą się do V edycji Akademii Aquafresh i zostaną zakwalifikowane do programu otrzymają BEZPŁATNE PAKIETY MATERIAŁÓW EDUKACYJNYCH opracowane przez zespół ekspertów, wśród których znaleźli się m.in. doświadczony metodyk wychowania przedszkolnego oraz zespół lekarzy stomatologów. Program Akademii Aquafresh startuje już we wrześniu 2015 roku, a założenia programowe na rok szkolny 2015/2016 obejmują wszystkie grupy wiekowe dzieci w przedszkolach w całej Polsce. Uczenie dzieci prawidłowego mycia ząbków już od pierwszych lat życia, a także budowanie świadomości potrzeby utrzymania higieny jamy ustnej, jest niezbędne w powodzeniu działań profilaktycznych!

Miniona edycja przyniosła „Akademii Aquafresh” kolejny wielki sukces. Ponad 5 000 przedszkoli, które zrealizowały program i blisko 470 000 dzieci, które nie tylko aktywnie uczestniczyły w zajęciach edukacyjnych ucząc się, bawiąc i wygrywając wspaniałe nagrody, ale również uświadamiając sobie jak ważne jest dbanie o ząbki. Mamy ogromną nadzieję, że dzięki naszym działaniom przyczynimy się do zmniejszenia skali ogromnego problemu, jakim jest próchnica wśród najmłodszych!

serdecznie zapraszamy do v edycji akademii aquafresh!
Wystarczy kliknąć poniżej i wypełnić formularz!

AQF www banner formularz